Oscyp snowboard contest 2013

Oscyp Snowboard Contest już za mną. 
Przebyłem spory szmat drogi żeby na te zawody zdążyć. Praktycznie prosto po wylądowaniu z Park City w Krakowie, załatwiając jeszcze po drodze wizę do Rosji, pojechałem do Białki Tatrzańskiej.
Wiedziałem, że te zawody będą spoko, bo zawsze były. Pomijając jednak bardzo płaskie lądowanie na kornerze, które w znacznym stopnu uniemożliwiało lądowanie nawet najprostszych trików i brak afterparty (co mnie trochę zdziwiło), było elegancko. Mega klimat, organizacja tiptop, sporo znajomych, całkiem pokaźna i żywa publika, dla której miło się skakało, pogoda ok. Niewiele można chcieć więcej od dobrych zawodów. Jak by wszystkie w naszym kraju tak wyglądały to było by pięknie. Szkoda, że mamy ich w Polsce tak mało i też szkoda, że prócz Marcina Kilara żadne nowe twarze się nie pokazały.
Do samych zawodów, jak do wszystkich innych moich startów podszedłem poważnie i myślę, że pokazałem ciekawy snowboarding i spory wachlarz niezłych trików. Ostatecznie jednak decyzją sędziów zająłem drugie miejsce za moim APO tem riderem Kubą Dytkowskim, a na trzecim miejscu najmłodszy Wolaczek Kuba.
Sprawdzćie oficjalną relację z zawodów na 360mag
Lifestyle foto relację
Fotki akcji
FB zawodów 
a poniżej kilka fotek ze mną, które w tych właśnie galeriach znalazłem.
Do zobaczenia na następnym Oscypie
06.02.2013, 09:45 :: 85.14.99.254
elo
parkowa dolina musi sie jeszcze duuuzo nauczyc :)

Skomentuj:

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map