Mój sprzęt na 2013

W tym roku z wyborem sprzętu nie miałem większego problemu. 


Po testach kilku modeli desek APO najbardziej przypasował mi COINCOIN 155. Jest to pro-model francuskiego zawodnik Gerome Mathieu, który robi taki snowboarding jaki mi najbardziej odpowiada, czyli skocznie i puchu. Ja do tego dodaję jeszcze pajp i tu też ta decha dobrze się sprawdza. Super do zabawy w parku jak i na stoku. Sprawdź techniczne szczegóły Tutaj
Natomiast na tzw. "minishred" i ewentualny jibbing/street biorę SELECTA 153, miękka deska, która szybko reaguje i można nią bardzo precyzyjnie sterować.
W 2012/2013 zapinam wiązania APO Team z systemem "dual entry system". Jest to wygodne rozwiązania, odpinam i zapinam wiązania to z tyłu przez highback, a to normalnie paskami nie ruszająć "backa", wszystko w zależności od sytuacji jak mi wygodniej i szybciej. Wiązani są solidnie wykonane, przyjemne miękkie materiały, a co najważniejsze trzymają nogę super solidnie.

Moje buty to NIKE ZOOM KAIJU. Nike tak jak w innych sportach, których jest częścią, taki w snowboardzie ma jedne z najlepszych dostępnych produktów. Cały miniony sezon przejeździłem w tym modelu i nigdy się na nich nie zawiodłem. Jak tylko zobaczycie snowboardowe NIKE na półkach, to nie ma się co zastanawiać tylko je brać. Mógłbym w nich być 24/7 i też by było zajebiście. 


Skomentuj:

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map