małe zaległości

Ostatnio wsumie malo wrzucalem informacji i zdjec na bloga, troche zaniedbalem sie sorry ale to głównie wina tego ze cały czas podróżuje i cholerka mimo iz czasami spie w jednych z lepszych hoteli to stalego dostepu do netu nie ma i jakos mnie to demotywuje.
Generalnie odkąd wylecialem z Japonii (gdzie jeszcze staly net byl) to byłem w Koreii Seulu...

...ehhh tu mialo byc zdjecie, ale ze net w 4gwiazdkowym hotelu w kanadzie jest jaki jest i w dodatku kosztuje 12$/dzien to bede musia sprobowac jutro ponownie je wrzucic....

No i udalo sie...Seul noca, widok z Seoul N towerStrefa Zdemilitaryzowana DMZ
czyli granica miedzy Korea Południową a Północna, miedzy którymi wojna ciągle sie nie zakończyła. Jest to miejsce uznawane za najniebezpieczniejsze na świece. Po stronie północnej jest najwiekszy na swiecie maszt na flage- 160m wysokosci, a sama strefa jest przekopana ok 20 tunelami którymi szpiedzy z północy dostawali sie na południe, po stronie północnej stacjonuje milion żołnierzy a po południowej 600 000... i jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy można sie tam dowiedziec... Niestety malo gdzie mozna bylo robić zdjecia.
...

03.10.2012, 07:01 :: 194.28.132.139
NojHOFJVUDMpWwMvPDo
Pan Nowak był wczoraj u Rymanowskiego i slkmaał do kamery (patrząc nam, wyborcom prosto w oczy, aż dostał reprymendę od prowadzącego), żebyśmy nie zapomnieli o zaświadczeniach do głosowania i, w drugim wejściu, byśmy wszyscy poszli na wybory 4 lipca, bo są "cholernie" ważne. To było poniżej ludzkiej godności, wyglądało to tak, jakby błagał o życie, zero honoru, zero już gry jakiejkolwiek, zostało im tylko płaszczenie się i błagania, bo cf3ż wydmuszki bez treści mogą więcej.To już było bezcenne!

Skomentuj:

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map