Livigno 2014

Tegoroczny wyjazd do Livigno nie różnił się znacząco od wszystkich moich poprzednich wypraw do tej  miejscowości mieszanych żywiołów. Jak zawsze było wesoło, chillowo i dużo snowboardingu. Gdyby zamykali trasy o 21 to pewnie o 2130 bym wracał do domu. Dopiero zamknięcie wyciągu pomagało mi podjąć decyzję, że najwyższa pora skończyć jeździć i wracać do siebie. Dodatkowo jeszcze jednemu chłopakowi o imieniu Krzysiek ukochana Dziewczyna zrobiła prezent w postaci dwóch dni jazdy/szkolenia na desce pod moim okiem. Dobrze to wspominam bo miał On dużo zaangażowania i chęci do nauki. Zaczęliśmy na najmniejszych skoczniach a skończyliśmy na e"L"kach i ustanych 360tkach.
Nowością był dla mnie park "AMERIKA", który miał małe skocznie i przszkody jibbowe, ale tak fajne, że popołudniami wszyscy się tam zjeżdżali i wspólnie shedowali. Mega klimat.
poniżej dwie foty zrobione przez Menela z parku AMERIKA właśnie.
Myślę, że za rok znów tam jadę. Do zobaczenia 

11.07.2014, 14:51 :: 77.65.56.55
anna
Jeszcze nie miałam okazji szaleć po stokach w Livigno. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie uda mi się tam pojechać ;) W zeszłym roku na jafisport.pl widziałam fajne oferty ale nie miałam wtedy siana i lipa :P

03.06.2014, 20:54 :: 89.78.25.74
fotoblogi.toplista.pl
Zwróciliśmy uwagę na Twojego fotobloga.
Jeśli chcesz wpłynąć na jego popularność dodaj go do rankingu fotoblogów: fotoblogi.toplista.pl

Nasz ranking fotoblogów posiada Page Rank = 3, oznacza to, że dodając swojego bloga do naszego rankingu masz realny wpływ na pozycje i widoczność swojego bloga w wyszukiwarce Google !
Poza tym nasz blog jako, że jest pozycjonowany w Google posiada wielu użytkowników, którzy chętnie odwiedzą i ocenią Twojego blog !
Zapraszamy do dodania - jest o w całości darmowe.

Skomentuj:

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map