07.07.2012 :: 17:35 Komentuj (0)

Na letnie upały pozdrowienia z lodowca w Les2Alpes FRA.
foto: Marek Ogien

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

19.07.2012 :: 13:10 Komentuj (11)

Ostatnie dwa tygodnie miałem przyjemność spędzić w Les2Alpes. L2A to miejscowość gdzie aktywni ludzie nie mogą się nudzić i tak to od rana do zamknięcia lodowca jeździłem na desce trochę na pajpie, coś na skoczniach i katowałem też raile, a popołudniami to się dopiero działo. Grywaliśmy w nogę, siatkówkę, koszykówkę, tenisa, golfa, basen, saneczki, piłkarzyki, deskorolki, longboard, rowery downhillowe i jeszcze wiele innych. 
W pierwszym tygodniu jeszcze wraz z Wolaczkiem i Heikim wystartowaliśmy w Kumi Yamie gdzie zdobyliśmy 5miejsce czym miło się zaskoczyliśmy bo minięło sporo czasu od naszego ostatniego snowboardowania.W drugim prowadziłem szkolenia freestylowego dla campowiczów szarpnij sie i byłem pod wrażeniem jak szybko grupa robi postępy i z jakim zaangażowaniem bierze w zajęciach udział, należą się im wszystkim spore pochwały.
Ogólnie te dwa tygodnie będę bardzo miło wspominał dużo sportu, śmiesznych sytuacji, ciekawych ludzi i przygód. Jak będzie okazja to za rok też jadę.

Te lepsze zdjęcia zrobił Ogień, z którym nie mieliśmy zbyt dużo czasu popracować nad jakimiś zdjęciami, ale i tak kilka z nich wyszło prima.

drop in

fs. invert hand plant

fs.3 mute tail bone

Ogien crusing
Wyprawa na wodospad

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

archiwum

linki

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map