27.07.2011 :: 21:06 Komentuj (1)

Dawno na blogu nic nie było, postanowiłem zrobić sobie lekką przerwę, chillować i ładować baterię. Po minionej zimie jestem strasznie zmotywowany do następnej (wciąż lipiec ale już z grubsza co nieco planuje sobie z wypadów zimowych).

Po ostatnim wyjeździe na śnieg postanowiłem również przyłożyć się do nauki i pozamykać pewne tematy, które mogły by mi się jeszcze latami ciągnąć i lekko w podświadomości męczyć, że jeszcze kropki nad "i" nie postawiłem. Spore chęci oraz praca doprowadziły do tego, że pewnego wtorkowego ranka, zostałem licencjatem w "zarządzaniu rozwojem zrównoważonym i trwałym" na bielskiej uczelni ATH


a dzień później po sześciu latach studiowania udało mi się uzyskać tytuł magistra wychowania fizycznego na krakowskim AWFie. Wraz z zakończemien studiów i uzyskaniu wyższego wykształcenia otrzymam jeszcze dyplom trenera 2 klasy w snowboardzie, które robiłem na IV roku studiów. 
Z jednej strony bardzo się cieszę, że wszystko to udało mi się osiągnąć, z drugiej wielki żal żegnać się z życiem studenta w Krakowie, to były super lata, niezapomniane chwile, ludzie... Jak mnie kiedyś przydusi tęsknota to może wrzucę tu kilka fotek z mojego studiowani, których trochę się uzbierało ;).
Ok, studia zakończone można jeszcze więcej czasu poświęcić na deskę a w przyszłości jak najbardziej mam zamiar wykorzystać zdobytą wiedzę.

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

28.07.2011 :: 00:44 Komentuj (1)


Na fejsbookowym profilu PHILIPS'a konkurs, w którym do wygrania są super dobre i wygodne w czasie uprawiania różnych sportów słuchawki z lini Philips O'neill. Więcej szczegółów tutaj

Powiem tylko tyle wysylajcie dobre zdjęcia, żeby moje ostateczne wybieranie nie było nudne. Powodzenia


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

archiwum

linki

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map