08.06.2012 :: 16:20 Komentuj (0)

 Miniony weekend miałem okazję spędzić wraz z całym teamem Burn'a na Burn Selector festival. 

Zajebiście wszystko zorganizowane, pełna integracja i te koncerty na Selectorze, było mega, już czekam na następną imprezę.

team zmierza pod scenęphoto shoot a porem sesja autografowa

do oglądnięcia był m.in. mój edit z Burn in snow

do zobaczenia za rok

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

26.06.2012 :: 14:18 Komentuj (0)

Kilka dni temu, mój przyjaciel Orzeł rzucił hasło "chodźmy na wschód słońca na Babią Górę". Pomyślałem, czemu nie, jest ze mną Marysia, wschód w górach może być miło romantycznie. Po szybkim zebraniu informacji czy plan ten jest wykonalny (bo to taka nasza pierwsza wyprawa w góry w takim stylu), oglądnięciu meczu, zapakowaniu wszystkich niezbędnych rzeczy, oraz prowiantu - kanapki, czekolada, herbata w termosie itd ;), ruszyliśmy. Ok północy byliśmy już na parkingu pod babią odpaliliśmy latarki i ruszyli w trasę.

Było całkowicie ciemno, tylko latarki migały, o dziwo ludzi którzy mieli taki pomysł jak my było zaskakująco sporo.

Niektórzy nawet ruszali na zachód słońca, spali na szczycie Diablaka, aby potem jeszcze rozkoszować się wschodem słońca.

Jeden z turystów jeszcze sobie doświetla traskę

Pani, nie kładzie się spać tylko dzielnie wyczekuje, my jednak zrobiliśmy sobie lekką drzemkę w śpiworkach bo szczyt zdobyliśmy godzinę wcześniej niż planowaliśmy.

4:44 zaczyna się oczekiwany wschodzik. Piękna Sprawa, nie trzeba za daleko z domu się ruszać aby spędzić fajnie czas, nacieszyć oko i duszę, spędzić fajne chwile z bliskimi na łonie natury. Jak to mówią "cudze chwalicie swojego nie znacie" i coś w tym jednak jest. Świata już trochę widziałem i teraz planuję bardziej poznać moje najbliższe okolice bo są tak samo niesamowite jak miejsca z kolorowych magazynów podróżniczych.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

29.06.2012 :: 17:55 Komentuj (1)

Otwarcie pola w Sobieniach Królewskich.

Wkrótce więcej zdjęci i słów bo zaraz wyjeżdżam do L2A na summer shred.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

archiwum

linki

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map