03.04.2010 :: 02:38 Komentuj (0)

Ostatnie 56godzin były dla mnie bardzo intensywne, pojechałem z Gniazdem do Planai, dwa dni, poskakałem przy eleganckiej pogodzie (nawet bylo troche freerideu) w bdb parku i wróciłem już do domu. Taki wsumie mieliśmy z Wojtkiem plan na zagospodarowanie tych dwóch dni.


 Ja sie na taki wyjazd zdecydowałem głównie dlatego, że: po pierwsze bardzobardzo mnie na skocznie juz od dawna ciągło, a po drugie w tym sezonie skaklem na chopach tylko 4 dni i miałem obawy, że juz wszystko zapomniałem (na szczęście się okazało, że nie ), A Gniazdo ma zajawe na skocznie i tez bez zastanowienia większego postanowił pojechać. Ja nasz plan zrealizowałem a mój Kompan niestety podczas pierwszego swojego skoku uszkodził sobie stope :/ i... został zmuszony do leżakowania. Mimo iż ja fajnie pojezdzilem i poskakalem to nie moge zaliczyć tej wyprawy do udanych bo nie wszyscy wróciliśmy zdrowi. Następnym razem będzie lepiej.


Ostatnia skocznia w lajnieWojtek, wracaj szybko do zdrowia chłopaku (po świetach bedzie wiadomo co się z Jego nogą dokładnie stało. Jest szansa ze nic poważnego tylko lekkie stłuczenie, narazie musi zejść opuchlizna i będzie diagnoza)


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

08.04.2010 :: 23:52 Komentuj (0)

Do niedzieli jestem na Burton Spindl Spring Session i jest naprawde bardzo dobrze, slonko, duze chopy, pajp korner i inne ciekawe przeszkody, do tego wyluzowana atmosfera wsród wielu dobrych znajomych.W nadchodzacy sezonie znow w modzie bedzie kolor...Skocznia z Gapem i Quaterem


 


 

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

10.04.2010 :: 23:41 Komentuj (1)

Całkiem spory Gapik w Spindlu i shooting z Helikoptera, prawie jak Tahoe, wsumie to tylko jeziora brakowalo i by było pełne Tahoe, ale za to był równie piękny górski strumyczek. Mega dobra sesja, kiedy u nas coś takiego będzie?? Kurcze chciałbym się doczkać takich warunów gdziekolwiek w naszym Kraju.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

11.04.2010 :: 00:30 Komentuj (0)

Niestety dzisiejsza tragedia na lotnisku pod Smoleńskiem skróciła nasz pobyt w czeskim Spindlu i w głębokim smutku wracaliśmy do domów.


Ze wszystkich osób które zginęły w tym nieszczęśliwym samolocie, osobiście miałem okazje poznać Prezesa PKOLu pana Piotra Nurowskiego. Jak dla mnie był to naprawde bardzo energiczny, pełen wigoru Człowiek, który zdecydowanie chciał zrobić jak najwięcej i jak najlepiej tylko mógł dla dobra polskiego sportu. Niestety Bóg widocznie miał co do Niego inne plany :(...


Jestem tą tragedią naprawde bardzo mocno wstrząśnięty i smutny, najbliższy tydzień bedzie dla mnie napewno czasem sporych refleksji nad wieloma sprawami.


Wszyscy tragicznie zmarli niech spoczywają w spokoju. 


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

26.04.2010 :: 20:49 Komentuj (1)

ostatnie 2 tyg spedzilem na desce w Livigno i Maso Corto nastepne fotki i moze troche textu już na dniach, bo aktualnie jestem bardzo zajęty ogarnianiem i nadrabianiem zaleglości na uczelniach jak i w wielu innych sprawach związanych z zakończeniem sezonu, planowaniem następnego, eventami, juwenaliami itd...


Fakt jest taki, że w Livigno i Maso Corto bardzo fajnie pojezdziłem i poskakalem na dużych przyjemnych skoczniach, pogoda dopisywała a do snowparków nie można sie było prawie wogóle doczepić. Miła jazda na pełnym relaksie, w doborowym towarzystwie przyjaciół z Polski i zzagranicy + progress sprawiają, że wróciłem do Domu bardzo zadowolony i zmotywowany aby szybko zrobić co mam zrobić i może juz w czerwcu ponownie pojechać na lodowiec do Maso.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

archiwum


2022styczeń
2021grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2020grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2019grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2018grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2017grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2016grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2015grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2014grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2013grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2012grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2011grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2010grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2009grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2008grudzień listopad październik wrzesień sierpień lipiec czerwiec maj kwiecień marzec luty styczeń
2007grudzień listopad październik

linki

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map