11.03.2013 :: 12:52 Komentuj (0)

Miniony tydzień miałem okazję spędzić wraz z moim przyjacielem z temu Burn Wojtkiem Pająkiem w Austryjackich miejscowościach Flachauwinkl i Planai. We Flachauwinkl pomijając krótką sesję w pajpie to głównie eksplorowaliśmy tereny poza trasą, to w lesie to jakieś dropy, nawisy, skały, pillowy itd. gdzie było sporo świeżego leciutkiego puszku. 
W Planai natomiast przed dwa dni skakaliśmy sobie w tamtejszym snowpaku, o który bardzo dobrze dba ekipa q-parks. Snowpark jest przygotowany pod wszystkie stopnie zaawansowania więc każdy znajdzie tam coś dla siebie. 
Dodatkowym dużym atutem obu tych miejscowości jest ich bliskie położenie, średnio z Cieszyna mam tam 650km drogi. 
Wszystkie nasze poczynania dokumentowali Marek Ogień i Kamil Sliwka. Sprawdźcie poniżej kilka fot mojego autorstwa a kilka zrobionych Ognia (na jego blogu jest ich sporo więcej i są piękne). Już niebawem za to światło dzienne ujrzy mój pierwszy webisode nad, którym z Kamilem aktualnie pracujemy. Mam nadzieje, że się spodoba i będę mógł więcej takich rzeczy robić.
Kończąc o tym wyjeździe powiem tylko, że był to mój kolejny najlepszy wyjazd snowboardowy z najlepszą jak dla mnie ekipą. Będąc z tymi chłopakami w górach mam wrażenie, że wytwarza się między nami jakaś taka magiczna moc (chyba można ją zobaczyć w zdjęciach Marka?), dzięki której mimo sporego wysiłku nie czuję żadnego zmęczenia a samo zadowolenie i pozytywne emocje. Dzięki wam Synki i mam nadzieję, że następny wspólny 
{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

11.03.2013 :: 22:48 Komentuj (0)

Całkiem udany weekend za mną. W minioną sobotę i niedzielę w ramach eventu Sony Viaio extreme series rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w konkurencjach slope style i big air. Mimo iż nie skacze w tym sezonie na skoczniach zbyt wiele to jednak to, że jeżdżę ogólnie na desce dużo, bardzo mi pomogło odnaleźć się w trudnych warunkach jakie na Gubałówce panowały. 

Ogólnie miałem dużo "funu" jeżdżąc ze znajomymi i spędzając z nimi czas. Dla zabawy dałem się jeszcze namówić na start w ski tour sprincie i mimo iż przy zjeździe zaliczyłem jedną z konkretniejszych gleb sezonu zdołałem dobiec do mety na trzeciej pozycji. Tak więc wróciłem do domu z kompletem medali, dyplomów i nagród ;).
Zawody oceniam pozytywnie, same MP dużo lepiej zorganizowane niż w latach poprzednich i liczę, iż ta tendencja wzrostowa będzie się utrzymywać. Dziękuję organizatorom i nawet licznym kibicom, gratuluje wszystkim startującym zawodnikom. Teraz muszę się starać aby w przyszłym roku znów z "blachami" do domu wrócić.

podium skitour

podium slope style

podium big- air
Mistrz i V-ce Mistrz Polski

i ich trofea

Uroczysta kolacja w restauracji Orla Preć

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

13.03.2013 :: 09:44 Komentuj (0)

Sekwa z minionych Mistrzostw Polski zrobiona przez TommiegoSuperStar'a


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

16.03.2013 :: 20:23 Komentuj (0)

Po Mistrzostwach Polskie w Zakopanem, w sieci pojawiło się kilka fot z tego eventu. Pozwoliłem sobie wrzucić kilka z nich na bloga. Najbardziej podobają mi się te z mini ski tourowego sprintu.
{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

20.03.2013 :: 23:21 Komentuj (3)

O wyprawie w Dolinę Pięciu Stawów Polski pisałem tak a Ogień w swoich zdjęciach pokazał to tak. Natomiast Piotr Kabat złożył z tego taki oto przyjemny edit. Zapraszam.
Ps. 
Ja już chcę tam wracać.

Dolina Pięciu Stawów from Piotr Kabat on Vimeo.

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

25.03.2013 :: 17:29 Komentuj (0)

Mam w głowie wraz z moimi Przyjaciółmi wypuszczać przyjemne webisody snowboardowe. Narazie prezętuję teaser I odcinka i mam nadzieję, że będzie nam dane zrobić ich więcej. Pełen webisode już niebawem. 
Dziękuję Kamilowi, Ogniowi, Wojtkowi, Tomkowi i Kubie za udział w tym projekcie.

MELLOW LIVIN' MICHAŁ LIGOCKI & FRIENDS - TEASER from Kamil Śliwka on Vimeo.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

archiwum

linki

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map