Pomału nadchodzi czas by wyznaczyć sobie nowe cele. 
Aktualnie bardzo chciałbym skupić się na rozwoju projektu Mellow Livin' i powrocie do korzeni snowboardu. Ruszać na wyprawy snowboardowe w ciekawe miejsca Świata, z wyborną ekipą. Cieszyć się snowboardem, jeździć w głębokim śniegu, zdobywać szczyty i z nich zjeżdżać. Robić to co mnie w snowbardingu zauroczyło kiedy zaczynałem. Następnie wszystko to pokazywać na filmach i zdjęciach. Coś takiego udało nam się już w zeszłym sezonie zrobić i mogliście to oglądać tutaj

MELLOW LIVIN' #2 from michal ligocki on Vimeo.


czy na zdjęciach Ognia tutaj 
Niestety taki projekt wymaga nakładów finansowych, których z swojej kieszeni nie jestem w stanie pokryć. Aktualnie szukam sponsorów/partnerów na ten temat. Jeśli ktoś byłby zainteresowany wsparciem śmiało proszę o kontakt info@michalligocki.pl Myślę, że będzie to dla każdego układ "win win"

Celem równoległym który sobie stawiam jest pomoc w rozwoju polskiej sceny snowboardowej i propagowanie w naszym kraju tego zajebistego sportu. "Snowboarding is bigger than anything" i mimo iż na ten moment w Polsce jesteśmy mocno w tyle to ciągle nie mamy snowparków, wsparcia władz, działaczy, trenerów, sponsorów itd... wierzę, że nasza energia niebawem eksploduje i pociągniemy to do przodu. Jak widzę te małe dzieciaki z olbrzymią zajawką w oczach to jakiś wewnętrzny głos odzywa się we mnie, że wypadało by im pokazać drogę tak jak kiedyś pokazali mi ją moi Rodzice a później Herman czy Faber.
Myślę, że już niebawem moje plany zmienią się w czyny więc bankowo będę informował. 3majcie kciuki by to wszystko wypaliło.

27.02.2014, 00:52 :: 31.11.179.113
Przemo
Pełene wsparcie!

26.02.2014, 22:03 :: 195.225.120.35
Mimi
Czekamy na listę miejscówek

26.02.2014, 19:34 :: 89.69.244.59
Wolakbros
Dobrze kombinujesz Brelokko!!!

Skomentuj:

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map