Dawno na blogu nic nie było, postanowiłem zrobić sobie lekką przerwę, chillować i ładować baterię. Po minionej zimie jestem strasznie zmotywowany do następnej (wciąż lipiec ale już z grubsza co nieco planuje sobie z wypadów zimowych).

Po ostatnim wyjeździe na śnieg postanowiłem również przyłożyć się do nauki i pozamykać pewne tematy, które mogły by mi się jeszcze latami ciągnąć i lekko w podświadomości męczyć, że jeszcze kropki nad "i" nie postawiłem. Spore chęci oraz praca doprowadziły do tego, że pewnego wtorkowego ranka, zostałem licencjatem w "zarządzaniu rozwojem zrównoważonym i trwałym" na bielskiej uczelni ATH


a dzień później po sześciu latach studiowania udało mi się uzyskać tytuł magistra wychowania fizycznego na krakowskim AWFie. Wraz z zakończemien studiów i uzyskaniu wyższego wykształcenia otrzymam jeszcze dyplom trenera 2 klasy w snowboardzie, które robiłem na IV roku studiów. 
Z jednej strony bardzo się cieszę, że wszystko to udało mi się osiągnąć, z drugiej wielki żal żegnać się z życiem studenta w Krakowie, to były super lata, niezapomniane chwile, ludzie... Jak mnie kiedyś przydusi tęsknota to może wrzucę tu kilka fotek z mojego studiowani, których trochę się uzbierało ;).
Ok, studia zakończone można jeszcze więcej czasu poświęcić na deskę a w przyszłości jak najbardziej mam zamiar wykorzystać zdobytą wiedzę.

29.07.2011, 20:46 :: 93.105.168.175
Mehow
Gratulacje wykształciuchu. MGR = magazynier!

Skomentuj:

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map