04.01.2014 :: 02:20 Komentuj (0)

 @michalligocki
Taki locik na przywitanie nowego roku.
Gues the trick #keystone @aposnow#nikesnowboarding #burnenergy #welcome2014 #quicker — w miejscu: A-51 Terrain Park


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

07.01.2014 :: 05:16 Komentuj (0)

Przypadkiem trafiłem na stary edit z 2009 roku, który razem z Markiem Dońcem na Pilsku sobie nagrywaliśmy mniej więcej o tej porze roku, czyli początkiem stycznia. Tutaj wklejam tylko teaserek, a jak ktoś zainteresowany to cały videoblog na YT spokojnie znajdzie. Dodam tylkom że jest to już straszny oldschool ;)
Szkoda tylko, że w tym roku ta zima coś się obija i jeszcze nie zasypała naszego Kraju :(


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

07.01.2014 :: 05:51 Komentuj (0)

Mój ulubiony fotograf, a zarazem bardzo dobry Przyjaciel Marek "Ogien" Michalski w kilku zdaniach i zdjęciach podsumował mijający 2013rok. Zobaczcie jego blog bo, wygląda na to, że miał świetny rok, a ja tu wrzucam dwie fotki co w 2013 z Mistrzem PingPonga mieliśmy okazję zrobić.
1. Szczyrk
2. Donovale{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

12.01.2014 :: 10:47 Komentuj (0)

follow me on tha  @michalligocki

Jutro postaram się coś więcej tutaj o CO wrzucić, tymczasem instagramowa fota

It's time to leave#colorado
See U next... week.
Off to #canada #nofilter #s4

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

16.01.2014 :: 17:52 Komentuj (0)

Mój pobyt w Colorado dobiegł końca. Myślę, że był to bardzo dobry wyjazd (zwłaszcza, że w Europie nie było śniegu)  super pajp, udana pogoda, sporo śniegu, trochę puchu i co najważniejsze dużo snowboardu, a jak był day off to też się nie nudziliśmy tylko odpoczywaliśmy pełną gębą ;)
Poniżej wklejam kilka fotek które w tym czasie udało mi się zrobić. Teraz czas na Puchar Świata w Quebec, Kanada i potem jeszcze szybki powrót na 10 dni do Colorado.

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

19.01.2014 :: 04:59 Komentuj (2)

Po Colorado, przyszedł czas na hmmm.... ostatni Puchar Swiata w tym sezonie ( Ostatni. Czwarty. Mamy dopiero styczeń a w pajpie kryształowe kule zostaną rozdane w tym tygodniu WTF?). Rok temu było tu strasznie zimno -30C, a teraz mamy przyjemną temperaturę tylko pierwsze dwa dni padał deszcz i jeździliśmy w pelerynach :/. Pajp dobry choć mimo wszystko bardzo twardy praktycznie sam lód. Jednak drugiego dnia już się dobrze w nim jeździło. 3majcie kciuki bo to ostatni start przed Sochi.

Follow me on tha  @michalligocki


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

20.01.2014 :: 10:02 Komentuj (4)

PŚ w Quebeck już za mną. Był to ostatni PŚ w HP w tym sezonie, a zarazem ostatnie zawody na których można było wywalczyć sobie miejsce na zbliżających się Igrzyskach "Sochi 2014". Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem. Rynna mimo sporego lodu była dobrze zrobiona i przyjemnie na niej się jeździło. Podstawowy przejazd mi wyszedł, zająłem 24 miejsce i po tym starcie już wstępnie mogę powiedzieć, że mam miejsce na start w zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich. Czekam teraz na oficjalne potwierdzenie z PKOL i za ok 2 tyg lecę do Rosji. 
Bardzo się cieszę bo pierwszy cel został osiągnięty, a bez niego nie dane by mi było podjąć się celu #2 czyli dobrego startu właśnie w Sochi. Z myślą o jego realizacji, najbliższe 10 dni spędzę ponownie w Colorado i będę szlifował przejazd i formę. 

O samym Quebeck dodam jeszcze tylko tyle, że jest to moje ulubione miasto w Ameryce Północnej i na szczęscie w tym roku było znacznie cieplej i przyjemniej niż zazwyczaj. Chętnie bym tu jeszcze wrócił wiosną lub latem.Dziękuję za perfekcyjne przygotowanie moich desek SKI-BOOT-SERVICE w Bielsku-Białej


Więcej zdjęć z jazdy niestety nie mam, to w sumie jest screen z przejazdu

A po zawodach chwila na odprężenie się- karting...

...koncert...

...i basenik...

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

21.01.2014 :: 08:32 Komentuj (0)

W minionym sezonie, ze względu na inne priorytety nie miałem za bardzo czasu na nagrywanie. Mimo to w przerwach między zawodami i treningami pajpu, starałem się czerpać przyjemność z innych aspektów snowboardingu. Część z tego udało mi się nagrać i wyszedł taki oto edicik z minionego sezonu 2013 
dziękuję za wsparcie Burn Energy Drink APO SNOW POLSKA Silesia Sport1242.eu{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

23.01.2014 :: 01:46 Komentuj (0)

W Colorado miałem przyjemność spędzić z Tomkiem Wolakiem blisko miesiąc. niestety często się mijaliśmy. Ja jeździłem w pajpie w innych ośrodkach niż tomek w parkach. Na szczęście było też kilka dni, w czasie których mogliśmy razem poshedować i trochę wzajemnie się ponagrywać. Mieliśmy mega fun i wyszedł z tego taki edit autorstwa Tomka. Boom!!!. Nie zapomnijcie odwiedzać zajwkowej strony braci Wolak http://www.wolakbros.com/ 

Tomek Wolak and Michal Ligocki appreciating US! Easy edit from Wolakbros co. from WOLAKBROS on Vimeo.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

25.01.2014 :: 09:08 Komentuj (0)

Za radą Roberta Burnejki po całym dniu na stoku poszliśmy na konkretnego amerykańskiego stejka. Restauracja MINT jest trochę już oldschoolowa, ale mięso dają tam I klasa. Sam sobie z lady jak u rzeźnika wybierasz a potem grilujesz i doprawiasz jak Ci się podoba. Po takim stejku można rosnąć i wysoko latać.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

25.01.2014 :: 09:22 Komentuj (0)

Dobrą decyzję podjąłem, że po Qebeck wróciłem na jeszcze ekstra 10 dni do Colorado. Pajp w Breck jest idealny pogoda w pełnej bułce, staram się  z tych dni wycisnąć co się da. W sumie Shaun olał nawt X-games i też tu jeździ, więc zdecydowanie był to strzał w dziesiątkę, mam nadzieję, że przyniesie efekty. 
Niebawem postaram się wrzucić jakieś fot z akcji i może krótki edit.
ps. Szkoda jednak, że nie mamy takich miejscówek w Europie czy Polsce, bo dużo bardzie wolał bym jeździć bliżej bliskich i domu, za którymi już coraz bardziej tęsknie i trochę się już cieszę na mój powrót końcem miesiąca.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

28.01.2014 :: 08:10 Komentuj (0)

W przyszłym tygodniu odbędzie się największe sportowe wydarzenie USA- finał NFL Super Bowl. Fani drużyny z Colorado Denver Broncos , która będzie grała w finale są wszędzie nawet w snowparku w Breck i męczyli mnie przez cały dzień. Poniżej jak wyrażają swoje emocje i wsparcie dla swojej ukochanej drużyny.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

28.01.2014 :: 08:36 Komentuj (0)


follow me on tha  @michalligocki

Me and tha Boss @shaunwhite r working on our olimpics runs at @breck
#roadtosochi
Shaun olał xgames i jeździ ze mną pajp w Breck, w sumie zajawa rośnie jak się z takim zawodnikiem jeździ. Co jak co ale Shaun jest największym bossem w naszym biznesie i chyba w całych sportach zimowych, duży szacunek dla niego że tak wysoko stawia sobie cele i sporą większość z nich realizuje.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

28.01.2014 :: 09:04 Komentuj (0)

follow me on tha  @michalligocki


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

30.01.2014 :: 04:11 Komentuj (0)

Droga Shauna do Sochi. Chłopak wysoko postawił sobie cele i z tego co w minionym tygodniu widziałem wszystko wskazuje na to, że powinien je luźno zrealizować. Proponuję postawić na Shauna jak chcecie trochę dorobić.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

archiwum

linki

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map