06.01.2012 :: 19:40 Komentuj (0)

Wyprawa na Kasprowy wierch z teamem Burna. Niestety pogoda jak w armagedonie, jedne z gorszych warunkow jakie kiedykolwiek w gorach mnie spotkaly, bylo ciezko ale i tak spoko. Mimo wszystko zostajemy tu i polujemy na powder.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

09.01.2012 :: 20:40 Komentuj (0)

Miniony weekend wraz z teamem Burna ruszyliśmy w poszukiwaniu głębokiego świeżego śniegu.

Jeden dzień wylądowaliśmy w Zako, gdzie był hardkor z warunkami atmoswerycznymi, a następny udaliśmy się na Słowację do resortu Donovaly. Mimo też trudnych warunków udało nam się coś ciekawego zrobić.
Jedno zdjęcie tutaj pozostałe na blogu Marcina Kin'a, który tam z nami był.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

10.01.2012 :: 09:10 Komentuj (0)

Zobaczcie jak u mnie wyglądał World Snowboarding Day w Białce Tatrzańskiej. Bardzo miły wypad na deske, w gronie znajomych na desce zawsze jest dobrze.
Wielkie dzięki dla Kamila Śliwki za nagrywki i późniejszy montaż, zrobił kawał dobrej roboty.


Michal Ligocki World Snowboarding Day 18.12.2011 from michal ligocki on Vimeo.

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

12.01.2012 :: 23:54 Komentuj (7)

W poszukiwaniu głębokiego śniegu, ciekawych i trudnych terenów wybraliśmy się do niedaleko oddalonych niskich tatr a konkretnie na górę Chopok na Słowacji. 
Warunki atmosferyczne były w kratkę od najgorszych po najlepsze z możliwych, sporo podchodzenia i ciężkich zjazdów. Na szczęście ekipa jaką tworzyliśmy była mega zgrana i wszyscy wyjeździliśmy się w świeżym śniegu sporo, zrobiliśmy kilka dobrych ujęć video a foty Ognia śmiało można wrzucać do Transworlda (pewnie niebawem gdzieś zostaną opublikowane). 
OK padam ze zmęczenia idę spać, poniżej kilka fot z tego wypadu i liczę na to, że w tym sezonie jeszcze kilka podobnych wypadów przede mną.


Jak pogoda płata figle dobrze jest się w śniegu okopać od wiatru, a czekając na jej poprawę...puścić kilka petardek
mój lajn
Łyżwa, MDWUPE{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

27.01.2012 :: 00:40 Komentuj (1)

Ostatni tydzień wybrałem się do Francji aby tam trenować w pajpie a następnie wystartować w zawodach rangi Pucharu Europy w Half-Pipe i Slope Style.
Poszło mi całkiem nieźle bo zająłem odpowiednio drugie i czwarte miejsce wiec zadowolony z tych wyników jestem bardzo ale również sporą radość sprawiły mi przejazdy jakie zrobiłem.
W rynnie było to: bs.air, fs5, bs9, fs7 i cab7
natomiast na slope style na mój przejazd składały się: bs.lip slide, bs5, cab5, fs10 i nose press. Po czystych przejazdach wykonanych zgodnie z planem zostaje spora satysfakcja.


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

27.01.2012 :: 01:03 Komentuj (0)

Wolak, Dytkowski, Pająk, Janosz, Sąsiadek, Honcz, Skrzypkowski, Liptay, Matys, a do tego jeszcze 4 zawodników, którzy przebrną przez eliminacje. Nie mogę się doczekać tych zawodów, a rywalizacja na zawodach z tym zawodnikami to czysta przyjemność, wierzę że wszyscy zaprezentujemy snowboarding na wysokim poziomi i każdy kto przyjdzie zajawi się tak, że z niecierpliwością będzie oczekiwał kolejnych edycji.
Do tego wszystkiego mega koncerty i huczne afterparty 10 i 11 lutego zapowiadają się świetnie.
Zapraszam wszystkich, przybądźcie nam pokibicować, a potem jeszcze się trochę pobawić
www.burninsnow.pl/


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

27.01.2012 :: 01:10 Komentuj (0)

Przepis na dobry dzień?
Zabierasz przyjaciół i snowboard i ruszasz się z domu. Nawet jak nie ma pogody i dużo się nie pojeździ to i tak jest mało rzeczy na tym świecie na co bym te chwile zamienił.
sprawdźcie więcej na blogu Ognia


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

29.01.2012 :: 17:28 Komentuj (1)

Już drugi sezon mam przyjemność współpracowania z firmą O'neill. W zeszłym roku ubrania, które używałem spisały się wyborowo w tym nie jest inaczej. Dlatego poniżej na krótko chciałem was zaznajomić z jednymi z moich wyborów na sezon 2011/2012. 

Moimi ubraniami na tą zimę sa m.in kurtki  O'neill model "Escaped Angled" w kolorach czarno/ ziielonym (jak na zdjęciu poniżej) i "Freedom mutant" w kolorach kolorowych. Obydwie kurtki są dopracowane w 100%, materiały odporne na wodę 8000mm i oddychają również 8000grs. Świetne anatomiczne kroje nie ograniczające w żaden sposób swobody ruchu, kieszenie na karnet, czy komórę z bezpośrednim dojściem są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Obydwie są ocieplane więc nawet przy -20 i mniej sobie w nich z przyjemnością można śmigać. Jak jeszcze nie wiecie w czym śmigać to odpowiedź jest prosta O'neill.

"Freedom mutant" prócz wymienionych powyżej specyfikacji dodatkowo ma odpinane rękawy i kaptur, które są dwustronne i dwukolorowe, tak wiec w jednej kurtce mamy kilka wariantów kolorystycznych, które bardzo fajnie ze sobą współgrają lub luźną kamizelkę, sam osobiście jetem pod wrażeniem tych rozwiązań.

{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

31.01.2012 :: 10:27 Komentuj (6)

Ktoś się pytał gdzie w PL można najlepiej pojeździć?? Odpowiedź jest tylko jedna Burn park Juliany. Tak było tam w minioną środę a teraz jak słonko wyszło to już wogóle jest prze. Sprawdźcie jeden z możliwych tam lajnów


{tytul_wpisu} -Michał Brelok Ligocki - Komentarze

archiwum

linki

Brelok- official blog 1242 Burn Quicker - Racja zdrowia APO Snow Image Map